• DAÜ Yurtlar Bölgesi, Gazimağusa / KKTC
  • +90 (548) 830 0000
tr

Rahat bir öğrenim hayatı açısından, üniversiteye yakın olması gereken öğrenci yurtlarının, öğrenim gören gençlere kendi evini anımsatması önemlidir. Ev ortamındaki sıcaklığı bulan, rahat yataklarda yatan, sıcak yemek yiyen gençler, kendisi gibi öğrenim gören bireylerin bulunduğu ortamda, daha kolay konsantre olabilmekte, çok daha verimli ders çalışabilmektedir. Prime Living Öğrenci Yurdu, Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesinde eğitimini sürdüren öğrenciler için özel olarak hazırlanmış ve değişik bütçelere sahip öğrencilerin, rahat edeceği şekilde tasarlanmıştır. İsteyen öğrenciler için deniz manzaralı odalar, isteyen öğrenciler için daha sakin, odalar mevcuttur.

24 saat özel güvenlik bulunan öğrenci yurdunda, kapı girişinde resepsiyon bulunur. Binanın her yerine yerleştirilen kamera sistemi, sizi ve özel eşyalarınızı korurken, her hangi bir yangın tehlikesine karşı, yangın merdiveni mevcuttur. Daha konforlu bir eğitim imkânı için firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Deniz Manzaralı Daireler

Prime Living Lüks öğrenci yurdunda, oldukça özel tasarlanmış, kaliteli mobilyalar ile dekore edilmiş daireler bulunur. İçerisinde ayrı mutfağı, banyosu bulunan bu daireler, kendi evinde yaşamayı tercih eden öğrenciler için ideal tercih olacaktır. Sıcak suyu, jeneratörü, merkezi sistem kliması, HD yayını yapan LED TV ve hızlı interneti mevcut olan bu dairelerde, haftanın iki günü ücretsiz temizlik hizmeti verilir. Özel olarak hazırlanmış Deniz manzaralı dairelerde eğitim almak, ders çalışırken dinlenmenizi sağlayacaktır.

Tek Kişilik Veya Çift Kişilik Odalar

‘’Daha ekonomik eğitim almak istiyorum, ayrıca arkadaşlarımdan fazla soyutlanmak istemiyorum’’ diyen öğrenciler için, tek kişilik veya çift kişilik odalar bulunur. Özel olarak dekore edilmiş bu odalar, her türlü eşyanızın kolayca yerleşmesi için uygun büyüklükte tasarlanmıştır. Yine tek kişilik veya çift kişilik odalarda kalan öğrenciler için de, haftada iki gün temizlik hizmeti verilir. Kıbrıs’ta eğitim gören öğrencilerin konforu düşünülerek hazırlanan özel odalarda, HD yayını yapan LED TV, internet, klima ve jeneratör gibi her türlü elektronik cihaz bulunur.

Prime Living Öğrenci Yurdu Dinlenme Alanları

İhtiyaçları karşılamak ve arkadaş gurupları ile eğlenmek için hazırlanan restoran ve kafe gibi mekânlar, değişik lezzetleri günün her saati ayağınıza getirir. Düzenli olarak spor yapan öğrenciler için hazırlanan spor salonu ise enerjinizin yükselmesini sağlayacak, daha programlı yaşama şansı verecektir.