• DAÜ Yurtlar Bölgesi, Gazimağusa / KKTC
  • +90 (548) 830 0000
tr

Kişi başı 250 USD'dır

1+1 dairelerimizde mutfak mevcuttur. Ancak tek ve çift kişilik odalarmızda öğrenciler için ortak genel mutfaklar düşünülmüştür. Her katta 2 büyük genel mutfak mevcuttur.

Elektrikte herhangi bir kota veya sınır yoktur.

Soğutmak için merkezi sistem vardır. Isınmak içinde yerden ısıtma sistemi mevcuttur.

Öğrencilere bedava internet yurt yönetimi tarafından sağlanmaktadır.

Evet. Kızlar ve erkekler 2 ayrı blok da konaklamaktadır.

Evet bir (1) kat unisex olarak kullanılmaktadır. Çiftler ve kardeşler içindir.

Yurdumuz kampüste yer almaktadır. Yurdun önünde ise Doğu Akdeniz Üniversitesine ait otobüs durağı bulunmaktadır.

Evet. Yurt yönetimi tarafından giriş çıkış saatleri belirlenmiştir. Ve yurt kuralları olarak öğrencilerin bilgisine sunulmaktadır.

Evet. Yurt yönetimi tarafından belirlenmiş ödeme planına dayanarak taksit imkanları vardır.

Yaşam standartlarına göre değişebilmektedir. Ancak yurdun öğrenciye sağlamış olduğu lüks ve konfor sayesinde uygun ödemlerle kaliteli bir yaşam sürdürmek mümkündür.

Öğrenciler ihtiyaçlarına göre kendi özel eşyalarını getirmekle mükelleftir.

Yönetim tarafından belirlenmiş kontrat başlangıç ve bitiş tarihi öğrenciye imzaladığı sözleşmede belirtilir. Kontrat 10 aylık olup okulun akademik takvimine göre ayarlanmıştır.

Evet. Sene boyunca yaz dönemi dahil öğrenciler için konaklama hizmeti sunulmaktadır.

ğrencinin karar vermiş olduğu oda arkadaşı varsa aynı odada kalabilirler. Eğer yoksa yurt yönetimi tarafından uygun şekilde yerleşim yapılacaktır.

Yurt yönetimi tarafından belirlenmiş olan güvenlik elemanları yurtta 24 saat hizmet vermektedir. Ve aynı şekilde tüm yurt genelinde güvenlik kamera sistemi, yangın sistemi, alarm sistemi ve her teknik bölüm içinde ayrıca gerekli olan tüm güvenlik önlemleri alınmış bulunmaktadır.

Evet. Odaların hepsinde banyo-tuvalet mevcuttur.

Hayır mevcut değil.

Evet. Bizde konaklayan değerli öğrencilerimiz için yönetim tarafından kontratları yenilenebilir. Öğrenciler istediği sürece yurtta belirlenmiş ödeme karşılığı konaklama yapabilirler.

Evet. Her odada büyük boy buzdolabı mevcuttur.

Yurt genelinde haftada 2 kez oda temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Yurdumuzda çamaşırhane hizmeti, otopark, restorant, spor salonu, fotokopi-kırtasiye, etüt odası mevcuttur. Yönetim tarafından belirlenmiş saatlerde tüm birimler öğrenciye hizmet vermektedir.

Sözleşmenin fesih durumunda belli şartlar öğrenci ve yurt yönetimi tarafından imzaladıkları sözleşmede mevcut şartlara dayanarak herhangi bir durumda yönetim tarafından karar alınır.

Evet. Merkezi telefon sistemi odalarda mevcut ve öğrenciler iç hatları kendi odalarından arayabilirler.

Yurt yönetimi belirlemiş olduğu şartlara uyarak ailelere konaklama imkanı sunmaktadır. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi yurt yetkilisi tarafından öğrencilere belirtilecektir.